Anasayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Vagon Özellikleri
Makinalarımız
Kiralık Forklift
Talep Formu
İş Yerlerimiz
Referanslar
İnsan Kaynakları
İletişim
 
Bize Ulaşın
Adres:
Osmanyılmaz Mah. İstanbul cad. No:1 Sinan Selim Atasayan Apt. K. 3 D.8 Gebze/KOCAELİ

E-Mail:

info@raykamlojistik.com.tr
Tel:
+90 262 644 46 16
Tel:
+90 262 644 33 22
Faks:
+90 262 644 46 17
Kiralık Forklift

Türkiye'de lojistik sektörü her geçen gün büyürken bu büyüme forklift pazarına da etki ediyor. Firmalar forklift satın almanın yanı sıra kirala yöntemini de tercih eder hale geldi. Öyle ki, Türkiye'de yeni gelişmekte olan forklift kiralama pazarında artık avantajlı seçenekler öne çıkıyor. Zamandan, çalışan sayısından ve en önemlisi maliyetten tasarruf etmek isteyen firmalar, forklift ihtiyaçlarını forklift kiralayarak giderebiliyorlar.
Forklift kiralamanın avantajları arasında dönemsel olarak yenilenme, sorunsuz makineler ile çalışarak programların aksamaması da yer alıyor. Ayrıca satın alma yapıldığında ortaya çıkan tüm vergiler, makineoperatörkaza sigortası, periyodik servis, bakımonarım giderleri ve diğer öngörülemeyen masraflar, tahmin edilemeyen bir gider kalemi oluşturuyor. Operasyonel forklift kiralama ile hiçbir sermaye bağlamadan ve kredi kullanmadan, sadece aylık kira bedeli ödenerek, yeni bir forklift sahibi olunabiliyor, bu forkliftler, müşterilerin talepleri doğrultusunda, ikiüç yılda bir yenilenebiliyor.
"Sınırsız Hizmet" ilkesine göre hareket eden Raykam Lojistik, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre esnek sayıdaki operatörlü ya da operatörsüz forklifti istenilen sürelerde, tam servis anlaşması kapmasında, yedek makine takviyesi ve teknisyen desteği ile sağlanıyor. Raykam Lojistik tarafından verilen bu hizmet; dizelLPG tüplü elektrikli forkliftler, dar koridor veya yaya kumandalı istif araçları, kabinli kabinsiz forkliftler, ataşmanlı ataşmansız forkliftler ve havalıdolguiz bırakmaz lastikli forkliftleri kapsıyor.
İhtiyacınıza uygun olarak dizel, tüplü (LPG), elektrikli (Akülü), yaya kumandalı İstifleyiciler, dar koridor forkliftleri (Reach Truck),
akülü transpaletler, depo istif makinaları için 6 ay, 1 yıl veya daha uzun zaman dilimlerinde kiralama yapabilirsiniz.
Kiralık makinalarımız hakkında bilgi ve servis için bizi arayınız yada iletişim formunu doldurarak gönderiniz. Kiralık filo yöneticisi sizinle en kısa sürede temas kuracaktır. İlginize teşekkür ederiz.


Kısa Vadeli Kiralama;


Palet bazında yükleme-boşaltma
Saatlik kiralama
Günlük kiralama
Haftalık kiralama

Uzun Vadeli Kiralama;

1-12 Aylık periyotlarla kiralama
1 Yıl ve üzeri periyotlarla kiralama

 
Copyright © 2007 Raykam Lojistik Ta??ma Madencilik ?n?aat Orman ?r?nleri San. ve tic. Ltd. ?ti.