Anasayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Vagon Özellikleri
Makinalarımız
Kiralık Forklift
Talep Formu
İş Yerlerimiz
Referanslar
İnsan Kaynakları
İletişim
 
Bize Ulaşın
Adres:
Osmanyılmaz Mah. İstanbul cad. No:1 Sinan Selim Atasayan Apt. K. 3 D.8 Gebze/KOCAELİ

E-Mail:

info@raykamlojistik.com.tr
Tel:
+90 262 644 46 16
Tel:
+90 262 644 33 22
Faks:
+90 262 644 46 17
  Hizmetlerimiz | RAYKAM Demiryolu Taşımacılık  
 


Yurtiçi Demiryolu Taşımacılığı

Kurulduğu yıldan itibaren özellikle yurtiçinde demiryolu taşımacılığı alanında yaygın faaliyet gösteren Raykam Lojistik, yurtiçi demiryolu taşımalarının yanı sıra özellikle Doğu Avrupa, Rusya, BDT, Orta Doğu ülkeleri bağlantılı ithalat ve ihracat yükleri için de demiryolu taşımacılık hizmeti vermektedir. Demiryolu taşımacılığında verdiğimiz hizmetler;

Batı ve Doğu Avrupa-Türkiye arasındaki demiryolu taşımaları
(Özellikle Romanya,  Yugoslavya, Makedonya, Yunanistan, Bulgaristan - TÜRKİYE arasındaki taşımaları)
Avrupa / Türkiye - İran / Suriye
Avusturya bağlantılı Rusya, Baltık ülkeleri ve BDT ülkeleri taşımaları
Açık ve kapalı vagon,"shippers own" ve "railway owned" konteyner taşımaları
Demiryolu taşımacılık
Demiryolu bağlantılı liman-fabrika taşımaları
Her biri kendi branşında uzmanlaşmış Yönetim ve Operasyon kadrosu ile dünyanın hemen her ülkesinde bulunan ve özellikle ülkemiz ticaretinin yoğun olduğu yerlerdeki acente ağımız ile sözkonusu taşımalar, zamanında, sorunsuz ve uygun ücret ile ihracat ve ithalat müşterilerimize sunulmaktadır.

Yurtdışı Demiryolu Taşımacılığı
Demiryolu taşımacılığı, uluslararası taşımalarda da karayolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve daha güvenli seçenekler sunmaktadır. Malınızın cinsine göre, açık veya kapalı vagonlar kullanıp, taşımalarınız daha sağlıklı ortamlarda yapılmaktadır. Özellikle Ortadoğu ve Doğu Avrupa ithalat-ihracatlarınız için; en güvenli ve en ekonomik taşıma şekli demiryolu taşımacılığıdır. Uluslararası taşımalarda da tüm operasyonları biz üstleniyoruz. İç nakliyeler, yükleme, sağlamlaştırma, demiryolu konşimento ve evrak hizmetleri, vs. Aralıksız devam eden Suriye ve Irak sevkiyatlarımız neticesinde, Ortadoğu' ya Nusaybin aktarmalı demiryolu-karayolu bağlantılı kombine taşımacılık projelerinde de sizlee hizmet vermeye devam etmekteyiz.
Raykam Demir Yolu Taşımacılık Raykam Demir Yolu Taşımacılık Raykam Demir Yolu Taşımacılık
Servis bölgelerimiz : Suriye, İran, Irak, Bulgaristan, Romanya, Makedonya, ve Kosova'dır.
Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda;
FOR (Free On Rail - Vagon üstü teslim) ya da,
DAF (Delivered At Frontier - Sınırda teslim) olarak taşıma yapmaktayız.
Raykam Demir Yolu Taşımacılık Raykam Demir Yolu Taşımacılık Raykam
Yükseltme - Boşaltma
Taşımacılıkta en önemli kısımlardan birisi yükleme ve boşaltma maniplasyonudur. Eğer işinin uzmanları tarafından yapılmaz ise çok ciddi sonuçlar doğurmaktadır.
Raykam Demir Yolu Taşımacılık Raykam Demir Yolu Taşımacılık Raykam
İşinin uzmanı personeller tarafından yapılan tüm yükleme-boşaltma hizmetlerinde malınıza zarar gelmemesi için her türlü tedbir alınmaktadır.
Raykam Demir Yolu Taşımacılık Raykam Demir Yolu Taşımacılık Raykam
Demiryolu ile yaptığımız taşımalarda; istasyonlarda müşterilerimize yükleme veya boşaltma hizmetleri sunuyoruz. Sevkiyatı fazla olan istasyonlara iş makineleri kuruyoruz. Böylece hem yükleme ve boşaltma problemleriyle uğraşmamış oluyorsunuz, hem de daha kaliteli hizmet almış oluyorsunuz.

Sağlamlaştırma
Raykam Demir Yolu Taşımacılık Raykam Demir Yolu Taşımacılık Raykam
İstasyonlarda ve limanlarda vagonlara yüklenen malları, cinsine göre hava yastığı, takoz, çelik tel, branda veya sabitleme şeritleriyle sağlamlaştırma hizmetleri veriyoruz. Hava Yastıkları yükleme esnasında malların veya paletlerin arasında kalan boşluklara yerleştirilir. Bu şekilde mallara destek verir, dengeyi sağlar ve malların devrilmesini önler. Hareket esnasında sürtünme, çarpma, sallanma ve titreşimlerde malın hasar görmesini kesinlikle engeller. Sağlamlaştırma şeritleri; paletleri birbirine bağlayarak vagonun yan duvarlarından gelebilecek hasarları engeller. Takoz ve çelik teller yardımıyla; araç, iş makineleri veya rulo saç gibi malları vagonlara sabitleyerek düşmesini ve çevreye zarar vermesini engelliyoruz.
Raykam Demir Yolu Taşımacılık Raykam Demir Yolu Taşımacılık Raykam
Shrinkleme : Ürünlerin bir araya getirilerek bağlanması sağlanır.


 
Copyright © 2007 Raykam Lojistik Ta??ma Madencilik ?n?aat Orman ?r?nleri San. ve tic. Ltd. ?ti.